«Якщо ми приймемо запропоновані зміни до Конституції, то отримаємо Януковича у квадраті,» — Шлемко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат від «Батьківщини» Дмитро Шлемко стверджує, що винесені Порошенком на розгляд Верховної Ради конституційні зміни, несуть не децентралізацію, а узурпацію влади.

  Про це він заявив 15 липня на прес-конференції в Івано-Франківську.

  «Прочитавши проект змін, я зрозумів, що якщо ми їх приймемо,то отримаємо Януковича у квадраті. Згідно з цими реформами, повноваження Президента посилюються, він буде контролювати силові структури, призначати начальників СБУ, податкової та багатьох інших відомств. Представники Президента на місцях матимуть право призупиняти діяльність районної чи міської ради», — говорить політик.

  Депутат вважає, що за такі зміни до Конституції немає змісту голосувати, бо вони не несуть дійсної децентралізації влади, а навпаки посилюють централізацію.

  «Навіть ангел з крилами не зможе добре працювати з такими повноваженнями. Крила в нього, може, залишаться, а от ріжки з’являться», — іронізує Дмитро Шлемко.

  За його словами, частина депутатів у Парламенті працюють над альтернативою до цих конституційних змін, їм потрібно ще набрати 150 голосів.

  «Даю слово, що я особисто не буду голосувати за цю Конституцію, не залежно від того, яке рішення прийме фракція», — заявив Дмитро Шлемко.

  Галка

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150