Планшети і смартфони можуть викликати алергію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Причиною алергічної реакції може стати нікель, який використовується при створенні гаджетів.

  Американські вчені з’ясували, що причиною алергії на тілі людини, особливо дитини, може бути нікель, що міститься в гаджетах, наприклад, в ноутбуках, планшетах та смартфонах.

  Стаття, присвячена дослідженню алергічних реакцій цього типу, була опублікована в медичному журналі Pediatrics. Автори статті розповідають про випадок 11-річного хлопчика з Сан-Дієго, у якого з’явилися незрозумілі на перший погляд, безпричинні свербіж та висип. Як з’ясувалося згодом, причиною алергічної реакції став нікель, що міститься в планшеті iPad, яким активно користувалася дитина.

  Підтвердженням цієї теорії став той факт, що стан хлопчика помітно покращився після того, як батьки придбали чохол для гаджета. За словами дерматолога з лікарні Rady Childrens Hospital Шерона Джейкоба, який лікував дитину, алергія на нікель не представляє небезпеки для життя пацієнта, однак, як і будь-яка інша алергія, може викликати хворобливі і неприємні відчуття.

  Нікель є одним з найбільш алергенних металів, при цьому він практично незамінний при виготовленні персональних гаджетів. Використання чохлів суттєво знижує ризик виникнення алергії у разі використання смартфонів або планшетів, проте реакцію можуть викликати й інші прилади або навіть ювелірні прикраси, запальнички, окуляри тощо.

  ТСН

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150