Чому Андрій Троценко тримає біля себе людей Чуднова-Вишиванюка ?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Революція Гідності до керівництва області привела нових людей, проте вони чомусь не хочуть прощатися зі старою креатурою. Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Троценко на посаді вже близько півроку. За цей час він де-факто не оновив команду, яка працювала до нього. На посадах залишаються не тільки люди Василя Чуднова, а й Михайла Вишиванюка. Так з кабінету в кабінет переходить незамінний Василь Брус (який взяв величезну грошову компенсацію, бо йшов на пенсію. Проте не дійшов, кошти взяв і поміняв посаду), залишаються Сергій Дерев’янко, Роман Мельник, підняли у посаді регіонала Андрія Юзюка. І цей список можна продовжувати …

  Чому людині, яка прийшла до влади завдяки Революції комфортно працювати з людьми з старої системи, ми спитали політолога Василя Кедика.

  "Попри те, що після Майдану керівні посади отримали деякі партійні активісти Революції Гідності в Івано-Франківську, кадровий склад ОДА загалом залишився той самий. Дістався ж у спадок Троценку від Чуднова, а Чуднову від Вишиванюка. Подейкують, що в нинішній Івано-Франківській ОДА Михайло Вишиванюк зберігає певні важелі впливу", – говорить Василь Кедик,-  "Команда є командою. Наприклад, той же Василь Брус пройшов з Михайлом Вишиванюком дві губернаторські каденції і це не минуло безслідно. Тому не дивно, що в кадровому плані Троценко почувається не зовсім впевнено, враховуючи принцип партійних квот для заступників голови ОДА, так звану «люстрацію» на Координаційній раді при призначенні на керівні посади, яка часто йшла в розріз з кадровим баченням Андрія Троценка і його партійних босів з "Батьківщини."

  Політолог сподівається, що внаслідок реформування і ліквідації ОДА, до влади все ж прийдуть нові і незаплямовані обличчя. 

  "Втім, в контексті адміністративно-територіальної реформи це питання нівелюється, адже основні повноваження перейдуть від місцевої адміністрації до виконавчого комітету обласної ради. Сьогодні потрібно думати, яким буде склад обласної ради. Саме депутати обиратимуть голову виконкому", – резюмує Василь Кедик.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150