Ляшко запропонував розстріляти олігарха Коломойського

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер Радикальної партії України, скандально відомий депутат Олег Ляшко в ефірі ТБ назвав губернатора Дніпропетровської області бізнесмена Ігоря Коломойського мародером і натякнув на те, що його потрібно покарати за законами війни — тобто розстріляти, якщо він не поділитися грошима з українською владою.

  «І найголовніше олігархи — вони повинні поділитися. Заробляли? Тепер діліться! І не мародерствуйте на війні, як деякі. Ось Коломойський за 19 тисяч гривень бронежилети МВС закуповує. Я такі бронежилети за 4 тисячі можу зробити. Не потрібно під прикриттям патріотичних гасел займатися мародерством. Тому що коли ти продаєш бронежилети або паливо для армії в три рази дорожче — це мародерство. За таке на війні розстрілюють», — цитують «Вести» одіозного політика.

  За словами Ляшка, всі олігархи зобов’язані віддати половину свого статку на облаштування України. Якщо вони цього не зроблять, то з них буде строгий попит, заявив депутат.

  Крім того, Ляшко зробив ще дві гучні заяви. Він запропонував насильно відправляти біженців з південно-сходу України воювати, а зруйновані після обстрілу міста не відновлювати.

  Нагадаємо, раніше в Інтернет потрапив запис переговорів Ігоря Коломойського з генеральним директором групи телеканалів «1+1 МЕДІА» Олександр Ткаченко, де олігарх по телефону дав вказівку Ткаченко всіляко труїти в ефірі Олега Ляшка.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150