Антон Геращенко: нам потрібно вже розірвати дипвідносини з РФ, де-факто ввести військовий стан та провести повну мобілізацію

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, на своїй сторінці у Facebook стверджує, що російське вторгнення в Україну вже стало доконаним фактом. Тому українцям вже потрібно вдатися до негайних заходів протидії агресії Путіна та його армії.

  Про цю новину повідомляє «Преса України».

  Для цього Україна в негайному порядку має розірвати дипломатичні відносини із сусідом-агресором, провести повну мобілізацію людських та матеріальних ресурсів, увівши військовий стан по всій країні.

  Крім того, Геращенко звернувся до країн Заходу вдатися до повноцінних санкцій щодо путінської Росії – припинити будь-який імпорт сировини та матеріалів,унеможливити видачу кредитів російським компаніям або й взагалі заморозити їх активи як спонсорів тероризму. Тільки таким чином США, Канада та єдина Європа може показати, що вони не з «Тираном і Агресором Путіним», а з «демократичною Україною, яка скинула окови свого Тирана і хоче піти рука об руку з європейською цивілізацією».

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150