Блок Порошенка висунув на округи тушок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  "Блок Петра Порошенка" визначився з кандидатами у мажоритарних округах.
  Так, зокрема, як повідомляє кореспондент Української правди, від Блоку на округах Закарпаття висунуто трьох братів Балог – Віктора, Івана та Павла. Ще в одному окрузі в Закарпатській області висунуто Василя Петьовку, двоюрідного брата Балоги.
  Окрім того в одному з округів Вінницької області висунуто сина Петра Порошенка Олексія. Також на Вінничині балотуватимуться від Блоку Микола Катеринчук та Олександр Домбровський.

  В одному з округів Одеської області від БПП балотується одіозний Давид Жванія, на Харківщині (№168) – "тушка" Віталій Немилостивий. Також від БПП висунуто підприємця Олексія Вадатурського.

  У Києві від БПП по мажоритарних округах висунуто Євгена Рибчинського, Олександра Третьякова (№219), Володимира Арьєва (№218) та Дмитра Андрієвського (№222), а також Олексія Кучеренка і Віктора Чумака.

  Також до мажоритарних списків Блоку Петра Порошенка увійшли: Ірина Фриз (№30), Костянтин Усов – 33, Анатолій Матвієнко – 32, губернатор Одещини Ігорь Палиця (34), Олексій Гончаренко (40), журналісти Ольга Червакова (49) та Вадим Денисенко (45), Віталий Чепінога (56), Іванна Климпуш-Цинцадзе, виконавчий директор конференції YES Фонда Пінчука (61), Олександр Грановський (партнер Бориса Кауфмана, TВi) – 58, екс-глава НБУ Степан Кубив – 59, Оксана Білозір – 80, Едуард Гурвіц – 96, екс-міністр юстиції Роман Зварич (82), Лев Парцхаладзе 93, Юрій Гримчак – 102, Рефат Чубаров – 71.

  Українська правда

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150