Суд вдруге вказав на незаконність рішення ЦВК не реєструвати Юрія Дерев’янка

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вищий адміністративний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, який раніше визнав протиправною постанову ЦВК про відмову у реєстрації кандидатів у народні депутати від партії "ВОЛЯ".

   

  Про це йдеться в Ухвалі ВАСУ від 29 вересня 2014 року.

   

  "Апеляційну скаргу Центральної виборчої комісії залишити без задоволення, а постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 25 вересня 2014 року – без змін. Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає", – наголошується в документі

   

  За словами юристів ПП "Воля", яке би рішення не ухвалив суд, воно ніяк не вплинуло б на статус вже зареєстрованих "волівських" кандидатів у депутати, однак могло повернути втрачену репутацію ЦВК.

   

  Втім, апеляцію не задоволено, а ухвала суду оскарженню не підлягає.

   

  Як відомо, 22 вересня, ЦВК відмовила ПП "Воля" у реєстрації кандидатів через те, що нібито рішення позивача про висування кандидатів не відповідає вимогам чинного законодавства.

   

  25 вересня Київський апеляційний адміністративний суд скасував скандальну постанову ЦВК, якою було відмовлено у реєстрації кандидатам від "ВОЛІ".

  Проте 27 вересня ЦВК подала апеляційну скаргу до Вищого адміністративного суду України на рішення Київського апеляційного адміністративного суду, яке так і не була задоволена.

   

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150