Батальйон Прикарпаття вийшов з-під Іловайська, слідство завершується

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кількість випадків дезертирства серед військовослужбовців суттєво зменшилася, повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос. "Наявність військового прокурора, а не цивільного нагляду за збройними формуваннями і Збройними силами, приносить свої результати. Істотно зменшилася кількість випадків дезертирства – в рази. Вони не мають масового характеру", – сказав А.Матіос журналістам у неділю на полігоні в Харківській області.

  Як передає Інтерфакс-Україна, він також повідомив, що найближчим часом планується завершити слідство у справі про дезертирство і невиконання наказу під Іловайськом Донецької області батальйоном тероборони "Прикарпаття". "Ми плануємо закінчення слідства згідно зі ст. 290 КПК України найближчим часом… У нас достатньо доказів для оголошення підозр, які оголошені двом командирам тербатальйону "Прикарпаття". Зараз триває детальне вивчення й дослідження в межах кримінального провадження ролі та участі кожного бійця, який залишив місце служби в зоні АТО і відбув на місце постійної дислокації", – сказав А.Матіос.

  Він зазначив, що зараз велика частина батальйону, не підпадає під ознаки дезертирства, проходить злагодження на одному з військових полігонів. "Нині після короткострокового відпустки більша частина батальйону "Прикарпаття" (ті, хто не потрапляє під ознаки цього масового дезертирства), переміщені на один з військових полігонів для відновлення злагодження та інтегрування в інші частини та з’єднання збройних сил України", – сказав А.Матіос.

  fakty.ictv.ua

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150