Юрій Соловей каже, що покинув залу, щоб не було дискомфорту

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Юрій Соловей спростував інформацію про те, що він нібито покинув зустріч з населенням Косівщини під час візиту голови Івано-Франківської ОДА Гончарука.

  За словами кандидата по 89 округу інтернет-видання перекрутили інформацію і користуються неперевіреними джерелами при публікації згаданої новини.
  Зокрема, він у жодному випадку не покидав зал чарез закиди місцевих мешканців про його роботу в обласному центрі. Соловей покинув приміщення для того, щоб жодним чином не використовувати адмінресурс під час виборчої кампанії.

  Що ж до вигуків із залу, то відомо, що у приміщенні на той момент знаходились активісти та довірені особи одного з кандидата-конкурента, які намагались зірвати зустріч. Для того, щоб унеможливити будь-які спекуляції на тему використання адмінресурсу, Юрій Соловей залишив приміщення. «Для того, щоб зняти всі можливі спекуляції в майбутньому на тему використання адмінресурсу я покину зал» – заявив кандидат.

  Нагадаємо також, що минулого тижня у виданнях «Захід» та «Гуцульський край» уже повідомлялось про системне використання брудних технологій та наклепів проти нього з метою дискредитувати команду Президента України на Прикарпатті та понизити рейтинг кандидата, рейтинг якого згідно із повідомленнями соціологічних служб зростає.

   

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150