Як Шуфрича закидали яйцями в Миколаєві

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Активісти "Правого сектора" та "Миколаївського народного ополчення" закидали яйцями регіонала Нестора Шуфрича біля будівлі Миколаївської облдержадміністрації.

  Повідомляється, що близько сорока активістів заздалегідь зібралися біля входу в будівлю держадміністрації, очікуючи появи депутата.

  Одразу після появи Шуфрича, активісти почали кидати в його яйця та скандувати «Геть з Миколаєва». Охоронці закрили регіонала парасолями, після чого він сів в автомобіль і покинув місце проведення мітингу.

  Як відомо, народний депутат Нестор Шуфрич в інтерв’ю після свого побиття активістами «Правого сектору» під будівлею Одеської обласної державної адміністрації, заявив, що в сміттєвий ящик його зможуть запхнути тільки мертвого.

  Нагадаємо, 30 вересня візит Шуфрича в Одесу закінчився бійкою з радикально налаштованими молодиками. Депутат потрапив у лікарню нібито з численними гематомами та струсом мозку, і обрушився з критикою на адресу місцевої влади. Голова Одеської ОДА Ігор Палиця у свою чергу заявив, що побиття Шуфрича було спланованою провокацією.

   

  ПУ

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150