Юрій Соловей: Технологія про підкуп виборців – це бруд проти мене

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За підтримки Юрія Солов’я у Снятині нещодавно відкрився «Соціальни магазин». Саме ці дії кандидата громадський рух ОПОРА розцінив як непрямий підкуп виборців, а сьогодні в деяких прикарпатських ЗМІ з’явилась інформація про, начебто, використання прикарпатським кандидатом в депутати по 89 виборчому округу технології непрямого підкупу виборців.

  Юрій Соловей назва цю інформацію абсурдом, адже соціальний проект пов’язаний не з виборами, а існує вже більше 5 років в різних районах області. В магазині не розповсюджувалась агітаційна продукція. На його думку, це робота конкурентів, які бояться втратити владу на окрузі.

  "Проект соціальний магазин існує з 2009 року. Його ініціатори – активісти ГО "Громадський форум", які представляють усі райони області. Його мета – продаж товарів першої необхідності населенню за цінами близькими до собівартості. Тому говорити про те, що проект зроблений під вибори є нелогічно", – говорить кандидат у нардепи.

  За словами політика, проект функціонує не тільки у Верховинському, Косівькому і Снятинському районі, але й у всіх районних центрах, містах і навіть селах області: "Територіально він не стосується тільки 89 округу. У Верховині і Косові магазини відкрилися ще у 2012 році".

  Також Соловей вважає, що будь-який соціально корисний проект у період виборів можна назвати виборчою піар-технологією, але якщо це несе користь для людей, то нехай так і буде.

  "Це навіть корисно. Але у даному випадку соціальний магазин є проектом для мешканців області. Це виключно соціальний, а не політчиний проект. Більше того, ми намагатимемося поширювати його за межі області. Ми розроблятимемо відповідну програму на державному рівні для реалізації в інших регіонах України", – резюмував політик.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150