Василь Попович: «Свобода» — на боці «Галичини»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» заявляє про свою цілковиту підтримку редакції газети «Галичина» в тій конфліктній ситуації з депутатом обласної ради, про яку видання інформувало своїх шанувальників у матеріалах «Сутяжництво ціною в два мільйони» та «Судний день «Галичини» у випусках відповідно за 25 вересня та 18 жовтня.

  Газета «Галичина» в усі часи, чи то за президентства Леоніда Кучми, чи за режиму диктатора Януковича, завжди об’єктивно висвітлювала події в регіоні та в Україні й доносила до людей правдиву інформацію про ті чи інші політичні перипетії в державі та проблеми економічно-соціального поступу краю.

  «Галичина» — справдешній вісник демократії на Прикарпатті, і з огляду на її майже 25-літнє чесне служіння своєму народові газета має право на майбутнє. Теперішньої складної доби в історії України будь-які інсинуації щодо редакції «Галичини» є вкрай шкідливими для спільної справи всіх національно-патріотичних сил — оборони держави. Вони неприпустимі, оскільки перешкоджають колективові видання виконувати свій професійний обов’язок, такий значущий для розвитку громадянського суспільства.

  Василь Попович

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150