Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук: Без люстрації подолати “совок” неможливо

 • 180x150
 • Опубліковано:

   

  Так під час спілкування з представниками засобів масової інформації прокоментував ситуацію з утіленням в життя на Прикарпатті Закону України "Про очищення влади" (Закон про люстрацію).

  "На даний час троє працівників обласної державної адміністрації були звільнені внаслідок прийняття даного закону. Якщо говорити саме про цих людей, то хочу зауважити, що кожен з них є авторитетним спеціалістом у відповідній сфері діяльності, тому всі вони наразі призначені позаштатними радниками голови облдержадміністрації та допомагають мені наводити лад у господарці області", – наголосив Олег Гончарук.

  На запитання журналістів про ставлення голови облдержадміністрації до прийняття люстраційного закону, очільник області пояснив, що підтримує таку зміну законодавства: "Я є свідомий того, що без люстрації Україна не має європейського майбутнього і гальмуючи цей процес ми самі приносимо шкоду своїм же євроінтеграційним прагненням. Без люстрації подолати "совок" неможливо. Звичайно, серед громадян, які попадають під люстрацію є і будуть достойні державні службовці. Але ми працюємо над новою організацією життя країни з великими можливостями для кожного, хто має бажання працювати. Тому вважаю, що кожен з таких посадовців матиме нагоду проявити себе у інших сферах життя і від щирого серця бажаю їм у цьому успіхів", – сказав Олег Гончарук.

  Нагадаємо, що голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук підписав розпорядження про звільнення із займаних посад директора департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Василя Сеніва, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Василя Бруса та заступника директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Григорія Івасишина.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150