Тягнибок: «Свобода» ще може потрапити до Верховної Ради

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок переконаний, що його партія все ж набере 5% голосів виборців, необхідні для проходження до Верховної Ради. 

  Про це повідомляється у відповідній заяві Тягнибока.

  Нагадаємо, за офіційними даними з Центрвиборчкому, «Свобода» поки що набрала 4,72% голосів виборців. Однак, згідно з проведеними ще до початку виборів екзитполами, цей показник може досягти 6%.

  «Результати нашого паралельного підрахунку (з протоколами – ред.) додають оптимізму – при майже 80% (підрахованих бюлетенів – ред.) у нас 5,23% і хороша тенденція зростання. Плюс зафіксовані фальсифікації на окремих дільницях», – заявив лідер ВО, зазначивши, що «дані на сайті ЦВК – це не протоколи «з мокрими печатками».

  Нагадаємо, ЦВК опрацювала вже 90,81% протоколів: Народний фронт набирає 22,18% голосів, збільшуючи відрив від Блоку Петра Порошенка (21,78%). Крім того, в Раду поки що проходять ще чотири політсили: Самопоміч, Опозиційний блок, Радикальна партія і Батьківщина. Решта партій, в тому числі і ВО «Свобода» (4,72%), поки що не подолали п’ятивідсотковий бар’єр.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150