«Бєс» готується воювати з російською армією

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вже кілька днів в окупованій бойовиками терориста Безлера Горлівці відбуваються активні збройні перестрілки. Під час затишшя бойовики зміцнюють місто, в намірі захиститися від наступу російських військ. Про це повідомляє видання Подробності з посиланням на відгуки місцевих жителів у соцмережах, передає Преса України.

  Очевидці відзначають, що бойовики не тільки зміцнюють вже заготовлені вогневі точки, але і спішно облаштовують нові.

  "Бєсовці готуються до чогось серйозного, зміцнюють вогневі точки на адмін будівлі(житлові не знаю) затягують кулемети на дах і мішки з піском", – повідомляє користувач мережі @Irina.

  Горлівчани спостерігають переміщення техніки терористів у різних мікрорайонах міста, також спостерігається передислокація терористів на блокпостах. Бойовики тягають по місту мішки з піском і бетонні блоки, якими зміцнюють дороги і будують нові блокпости.

  "З УВС і виконкому мішки прибрали. А в СБУ на тихій вуличці занесли. Движ якийсь дивний", – пише @Irina16135931.

  Цікаво, що час від часу, бойовики проводять активні обстріли по якомусь супротивникові, проте відомо, що позицій українських силовиків в даному районі немає.

  "Наші кажуть, що блокпостів серйозно додалося, їх посилили мінометами і кулеметами", – ділиться @Butan700.

  Городяни припускають, судячи по масштабності приготувань і обривках розмов, що "Біс" готується до протистояння з російською армією.

  "Мені здається, що Біс зібрався воювати з військами Російської Федерації", – зазначає в Twitter користувач @IVadNik.

  Водночас, експерти визнають, що Горлівка на даний момент є одним з найбільш укріплених терористами районів, що може стати серйозною перешкодою для російських терро-військ пройти вглиб території України, якщо вони заміряться почати бій з терористами.

  "Як би дивно це не прозвучало, але Горлівка – один з найбільш серйозних укріпрайонів на шляху кацапів", – зазначає користувач @svitvik.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150