Лідер «Самопомочі» відмовляється від посад у новому уряді і залишається мером Львова

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мер міста Львова і лідер «Самопомочі» Андрій Садовий записав відео звернення, у якому наголосив, що відмовляється від високих посад у Києві та залишається міським головою Львова.

  Лідер об’єднання «Самопоміч» відмовився від високих посад у новообраному парламенті і залишиться мером Львова. Андрій Садовий вважає, що у майбутній коаліції має бути єдність політичних сил, а при формуванні Кабміну потрібно відмовитися від квотного принципу і брати на посади міністрів лише професіоналів.

  Окрім того, Садовий розповів про зустріч, яку він мав із президентом України Петром Порошенком та прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

  «Говорили про формат майбутньої коаліції. Наші амбіції дуже прості – повинна бути єдність усіх політичних сил: і «Блоку Петра Порошенка», і «Народного фронту». «Самопоміч» буде для цього робити все можливе і неможливе. Нам важливо, аби був професійний уряд. Щоб ми відмовилися від квотного принципу, а брали в уряд виключно професіоналів. Я отримав різні пропозиції, але я працюю міським головою Львова і для мене це є дуже важливо, тому що моя каденція завершується тільки в наступному році», – розповів лідер «Самопомочі».

  Нагадаємо, що із опрацьованих 99,86% електронних бюлетенів, станом на вечір 31 жовтня, об’єднання «Самопоміч» отримало 10,97% голосів виборців. Це третє місце у рейтингу після «Народного фронту» та «Блоку Петра Порошенка».

  ПУ

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150