Переселенці із Донбасу проведуть акцію протесту проти незаконних виборів ДНР

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Мирна акція протесту – всеукраїнський марафон переселенців і донеччан на визволених територіях «Донбас проти терору та нелегітимних виборів» відбудеться у неділю, 2 листопада, в декількох містах України водночас. Запрошують всіх, хто бажає висловитися проти подій у Донецькій області, приєднатися і долучитися до марафону.

  Як розповідає координатор акції в Івано-Франківську, Марія (прізвища жінка просила не називати), у соцмережах переселенці створили свою групу. Через спілкування змогли домовитися і планують організувати протести в Києві, Маріуполі, Івано-Франківську, Ужгороді, Дніпропетровську, Запоріжжі, Черкасах та Львові.

  «Ми виступимо проти незаконних виборів, проти окупації території Донбасу, – продовжує координатор. – Збираємося в центрі міста, об 11, на вулиці Івана-Франка і вирушимо пішою ходою на Вічевий майдан, далі до Ратуші. З собою – плакати з відповідними написами та українська символіка. Розуміємо, що наша акція не матиме значного ефекту, мало що може змінити і не повпливає на загальну картину, але хочемо висловити позицію, що далеко не всі жителі Донбасу підтримують окупантів».

  ГК

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150