Нардепам нагадали, що їх крісла залиті кров’ю Небесної сотні

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Громадські активісти, учасники АТО та колишні майданівці нагадали новообраним народним депутатам про те, що вони сидять на кріслах, политих кров’ю Небесної сотні. Тому нардепи зобов’язані побудувати таку країну, за яку помирали герої Майдану. 

  Зокрема, активісти закликали урядовців не допустити повторення ситуації, проти якої повстав народ торік. Власне, йдеться про принципи партійного квотування посад, та торги за місця в уряді. Нардепів закликали сформувати уряд «народної довіри».

  «Ми звертаємося до Президента та новообраної Верховної Ради, із закликом змінити підхід до формування влади за квотним принципом та обирати керівників за тими ознаками, яких вимагав Майдан, – професіоналізмом, патріотизмом та порядністю. Це приведе до влади людей, які зможуть принести зміни», – заявив координатор ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів та інвалідів АТО» Василь Марчишак.

  З ним цілком погодилася і координатор ГО «Всеукраїнська народна координаційна Рада Майдан» Ольга Харькіна: «Зараз, коли перед країною стоять такі важливі виклики, що потребують професійних рішень та політичної волі, принцип розподілення посад за домовленостями, щоб їх займали бізнес-партнери – недопустимий».

  Також до депутатів звернувся учасник АТО, член «Блоку Петра Порошенка» Олег Барна.

  «Я звертаюся до нових депутатів Верховної Ради не заходити у гниле болото партійного шулерства та квотування, а служити народу. Я звертаюся до всіх чиновників вищого рангу нашої держави, щоб приходячи на свої посади у теплі крісла на вулиці Грушевського та Інститутській, вони пам’ятали, що ці місця залиті кров’ю, що там загинув цвіт нашої держави», – зазначив депутат.

  Політик впевнений, що аби не змарнувати жертву героїв Небесної сотні, повинна бути збудована та країна, за яку вони стояли на Майдані, країна, за яку віддали свої життя.

  ПУ

  (Visited 23 times, 1 visits today)
 • 180x150