Проти РФ можуть ввести ще жорсткіші санкції – європарламентар

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Російська Федерація повинна виконувати взяті на себе зобов’язання за мінським протоколом. В іншому випадку Європарламенту буде змушений ввести ще більш серйозні санкції щодо РФ.Про це під час свого інтерв’ю заявив голова фракції соціал-демократів Європейського парламенту Джанні Пітелла

  "Якщо Росія не буде себе вести адекватно згідно з досягнутими домовленостями (Мінськіми), нам необхідно буде переглядати санкції та вживати інші, більш рішучі кроки", – зазначив він.

  Крім того, Пітелла заявив, що російська сторона постійно порушує мінські домовленості. Раніше повідомлялося, що українці найближчим часом отримають безвізовий режим з Європейським союзом, однак називати конкретну дату поки рано.

  "Дату, на жаль, я не можу назвати. Тому що це фрукт, який має дозріти. Ми повинні провести роботу, підтримувати цю політику. Я вважаю, що все повинно мати свої процеси, але я також вважаю, що ми найближчим часом повинні дати можливість молодим хлопцям, які зараз перебувають в Україні, побачити світ", – зазначив він.

  "Ми вважаємо, що домовленість, яка була досягнута між Україною та Європейським парламентом та ЄС має допомогти нам вийти на новий рівень відносин. Тому що Україна з історичної і будь-якої іншої точки зору взагалі була нашим партнером і щирим другом. Ми її весь час підтримували. Тому ми і хочемо вивести Україну на новий рівень спілкування", – додав політик.

  Преса України

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150