Тягнибок: Політичні сили, які увійшли до коаліції, повинні взяти на себе відповідальність

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Голова Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Тягнибок, виступаючи 30 листопада 2014 року перед громадськістю Івано-Франківська, застеріг окремі політичні сили, які сформували парламентську коаліцію, від намагань уникнути відповідальности за стан справ у країні.

  "Нову парламентську коаліцію формують більш ніж триста депутатів. Це – конституційна більшість. Разом із Президентом ця конституційна більшість взяла на себе повну відповідальність за стан справ у країні. Має бути якнайшвидше сформовано уряд, мають бути сформовані керівні органи влади. Це – відповідальність коаліції. Мені вже не дуже подобається, що деякі політичні сили, які сформували парламентську більшість, намагаються відмежуватися від входження в уряд. Якщо ти входиш в коаліцію – ти береш на себе відповідальність, а не втікаєш від неї", – зазначив лідер націоналістів.

  Саме так, за словами націоналіста, і зробила "Свобода", делегувавши після втечі Януковича до складу Кабінету Міністрів України своїх представників, хоч це зрештою і завдало політичній силі певних іміджевих втрат.

  "Той, хто входить до коаліції, хто називає себе владою, не повинен і надалі бавитися в таку політичну гру, мовляв, ми спостерігатимемо збоку за тим, що робить уряд і виконавчі органи влади. Ці політичні сили повинні чітко розуміти, що вони взяли на себе відповідальність, і кожен із них зобов’язаний виконувати те, чого чекає від них українське суспільство", – наголосив Олег Тягнибок.

  (Visited 8 times, 1 visits today)
 • 180x150