Вальтер Штайнмаєр: Конфлікт на Донбасі може тривати 14 років

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На думку голови зовнішньополітичного відомства Німеччини Франка Вальтера-Штайнмаєра, конфлікт на Донбасі не можливо вирішити в короткі перспективі. Окрім цього політик переконаний, що й відносити між Заходом та Росією теж не можуть стати колишніми в зв’язку з питанням Донбасу. Про це, Штайнмаєр заявив в інтерв’ю німецькому телеканалу CDF.

  "Я завжди кажу: щоб спровокувати конфлікт, може знадобитися 14 днів. Однак, щоб її вирішити, потрібно 14 років", – зазначив політик.

  Він також зазначив, що питання протистояння в Україні внесло серйозні розбіжності у погляди Росії та Заходу, та ствердно відповів на запитання журналістів: «Чи може війна на Донбасі тривати 14 років?».

  Також Штайнмаєр додав, що питання вступу України до північноатлантичного альянсу не стоїть на порядку денному. "Для мене членство України в Північноатлантичному альянсі не може стояти на порядку денному. У всякому разі, я не бачу Україну на шляху до НАТО", – зазначив міністр.

  Окрім цього він обумовив свою позицію тим, що замовчування проблеми не поможе вирішити саму проблему. Та виразив думку, що висловитися з цього приводу міг більш стриманіше.

  Політик переконаний, що конфлікт на Донбасі, на сьогоднішній день бажає мріяти про краще, але він може і загострити ситуацію.

  Саме по цій причині не потрібно підливати масла у вогонь, а питання вступу України до НАТО і є таким фактом.

  Нагадаємо, раніше Штайнмаєр заявив, що Україна не зможе вступити до північноатлантичного альянсу в короткостроковій перспективі.

  ПУ

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150