«ЛНР» і «ДНР» – справжній бренд на eBay

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Один з найбільших міжнародних електронних аукціонів eBay пропонує різноманітні товари із зображенням символів неіснуючої «Новоросії» і так званих «Луганської і Донецької народних республік». В продажу є все – від наклейок для авто до справжнього прапора псевдореспубліки.

  Такі новини повідомляє  «Преса України».

  На сайті eBay.com будь-хто може запастися сепаратистською символікою. В продажу є все – від наклейок для авто до справжнього прапора псевдореспубліки. Це різноманітні футболки, чашки, шарфи, прапорці, шеврони та багато іншого.

  Варто відзначити, що для того, щоб стати справжнім «припакованим» сепаратистом за допомогою eBay, потрібно спершу накопичити певний капітал, оскільки речі із символікою «народних республік» – далеко не з найдешевших.

  Зокрема, маленький прапорець для авто обійдеться покупцям у $24, за $28 можна придбати футболку, чашку або шеврон «ополченця», пропонується навіть обкладинка для паспорта (для тих, хто не може дивитися на золотистий український герб на темно-синьому фоні) за $30, шарф з «Новоросією» – за $37, а от прапор наприклад «Луганської народної республіки» розміром 90х135 см обійдеться у цілих $55.

   

  (Visited 32 times, 1 visits today)
 • 180x150