Олег Тягнибок: “Свобода” перешкоджатиме можливим контрреволюційним діям новосформованої коаліції

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Всеукраїнське об’єднання "Свобода" стане національною альтернативою для українців. У Верховній Раді нового скликання депутати-свободівці продовжуватимуть відстоювати ініціятиви націоналістів у питаннях економіки, деолігархізації, декомунізації, завершення процесу люстрації та збереження національної ідентичности, що лежать в основі "Програми захисту українців". Цю точку зору висловив Голова ВО "Свобода" Олег Тягнибок, перебуваючи 30 листопада 2014 року на Івано-Франківщині. В рамках візиту свободівець зустрівся з громадськістю обласного центру та побував у м. Надвірна, де поспілкувався з місцевою громадою.

  Олег Тягнибок наголосив, що незважаючи на чимало позитивних постулатів, які містяться в коаліційній угоді і на основі якої у Верховній Раді сформовано по суті конституційну більшість, її положення чомусь мало враховують необхідність захисту українських національних інтересів. Хоча саме завдяки патріотичній та націоналістичній риториці переважна частина депутатів, власне, зуміли потрапити в парламент нового скликання.

  "Коли ми проаналізували коаліційну угоду – побачили, що вона в принципі мало відповідає "Програмі захисту українців". Начебто в коаліційній угоді й написано все правильно, але є і чимало нюансів. До прикладу, дивно, чому там нічого не сказано про завершення процесу люстрації, адже вже зараз бачимо, що люстрація відбувається далеко не так, як би це мало бути і як це пропонувала "Свобода". Під люстрацію зазвичай потрапляють чиновники середньої ланки, а ті, кого якраз слід було би першочергово усунути від влади, під будь-якими приводами продовжують залишатися на посадах. У коаліційній угоді ми не бачимо ініціятив, спрямованих не реальну деолігархізацію, декомунізацію, на збереження національної ідентичности, що в нинішніх реаліях є надзвичайно актуальним", – заявив лідер "Свободи".

  Окрім того, за його словами, націоналістів дуже хвилюють моменти, пов’язані з можливим відновленням приватизації стратегічних підприємств, відсутністю чіткої позиції щодо заборони продажу землі, що для "Свободи" є принциповим: "Навряд чи сформована парламентська коаліція палко захищатиме українські національні інтереси. Діяльність наших депутатів у новому парламенті якраз і полягатиме в тому, щоби постійно на це вказувати й реагувати на можливі контрреволюційні дії нової коаліції. У парламенті "Свобода" стане національною альтернативою!" – резюмував Олег Тягнибок.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150