Саакашвілі відмовився працювати в уряді України через небажання міняти паспорт

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Колишній президент Грузії Михайло Саакашвілі пояснив причину, через яку він відмовився обійняти посаду першого віце-прем’єра уряду України. За словами Саакашвілі, в цьому випадку йому довелося б прийняти українське громадянство і відмовитися від грузинського.

  В інтерв’ю грузинській телекомпанії «Руставі-2» Саакашвілі заявив, що зустрівся в Києві з президентом України Петром Порошенком «і подякував йому за пропозицію зайняти пост першого віце-прем’єра України».

  «Я подякував президенту України за велику довіру, але оскільки заняття цієї посади передбачало прийняття громадянства України, а для цього треба було мені відмовитися від громадянства Грузії, я відмовився від цієї пропозиції», – пояснив колишній грузинський лідер.

  Про те, що Саакашвілі відмовився обійняти посаду віце-прем’єра України, стало відомо 1 грудня. Інформація про те, що Саакашвілі може зайняти пост віце-прем’єра, раніше з’явилася в українських ЗМІ.

  МЗС Грузії, коментуючи цю інформацію, заявив, що призначення Саакашвілі в уряд України може створити негативний фон в україно-грузинських відносинах. При нинішній владі в Грузії, як відомо, на колишнього президента були заведені кримінальні справи за звинуваченням у різних зловживаннях.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150