Бойовики відвели «Гради» і «Урагани», але погрожують повернути їх протягом 30 хвилин

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Один із загонів бойовиків, який займає позиції в районі населеного пункту Колесниково Луганської області, заявляє про відвід РСЗВ «Град» і «Ураган» трохи вглиб від лінії фронту. У той же час, на займаних бандитами позиції залишається інша важка техніка. Про це повідомляється на одному з Інтернет-ресурсів проросійських терористів, передає Преса України.

  «Перше, з чого хотів почати – з відведення озброєнь. Так, почався відвід. Відводяться РСЗВ, Град, Ураган тощо артилерія. Залишаються – вся Бронетехніка, піхота і міномети», – повідомляє бойовик з позивним «Кадет».

  Керівництво армії терористів очікує, що протягом найближчого тижня українські захисники відступлять зі своєї землі. У разі ж, якщо ситуація буде розвиватися не за сценарієм бандитів, вони протягом півгодини готові повернути відігнану техніку на раніше займані позиції.

  «Командування наказало всім підрозділам ВСН у випадку, якщо ЗСУ не відведуть техніку на протязі 5 днів – повертатися на позиції. У разі наступу – відкривати вогонь, при наближенні ворога до позицій, відразу ж починати повертати артилерію на свої місця. Техніка, яку вже відігнали, здатна за 30 хвилин повернуться на позиції – РСЗВ, і через годину – інші.

  Нагадаємо, ватажок терористичного батальйону «Сомалі» Гіві заявив, що він повертається на займані ним раніше позиції на території донецького аеропорту.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150