Проти банди Януковича відкриють справу за створення терористичної організації та захоплення влади

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проти екс-президента України Віктора Януковича та його «банди» нарешті відкриють кримінальне провадження за статтями 255 та 109 Кримінального кодексу України – створення злочинної організації та дії, спрямовані на незаконне захоплення влади, повідомляє «Преса України».

  Радник міністра внутрішніх справ, народний депутат України Антон Геращенко повідомив, що нарешті «крига скресла»: Генеральна прокуратура вирішила відкрити проти Януковича і його банди справу за статтями 109 та 255 КК України.

  «Варто було 10 грудня провести спільне засідання Комітетів Верховної Ради з законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів і Комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією за участю родичів Героїв небесної сотні, адвокатів, ЗМІ, а вчора прийняти рішення нашого Комітету з рекомендацією щодо зміни кваліфікації кримінальних справ проти Майдану, як Генеральна прокуратура вирішила відкрити проти Януковича і його банди справу за статтею 255 КК – "Створення злочинної організації" та ст. 109 Кримінального Кодексу – "Дії спрямовані на незаконне захоплення влади"», – повідомляє Геращенко.

  Як зазначає радник, він уже обґрунтовував, що справа проти злочинної організації, створеної Януковичем, треба вести саме по статті 255 КК України.

  «Шкода, що для такого рішення знадобилося цілих 10 місяців.

  Але крига таки скресла! Це є заслуга Українського народу підтримав обрання у Верховну Раду демократичних сил і створення проєвропейського Конституційної більшості. Разом – сила!» – резюмує депутат.

  Нагадаємо, у Генеральній прокуратурі України спростували інформацію, за якою нібито генпрокурор Віталій Ярема відмовився від допомоги Гаазького трибуналу в розслідуванні злочинів проти учасників Майдану.

   

  (Visited 24 times, 1 visits today)
 • 180x150