Україна припинила пускати в Крим легкові автомобілі

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Окупований Російською Федерацією Кримський півострів все більше починає набувати риси справжнісінького острова. Україна сьогодні перестала пускати туди легкові автомобілі.

  Українським прикордонникам на адміністративному кордоні між Херсонською областю та Кримською автономною республікою з Києва прийшла вказівка повністю припинити пропуск легкових автомобілів в бік півострова.

  Принаймні у двох пунктах пропуску – «Перекоп» і «Армянськ» – проїхати на своїх особистих легкових автомобілях в окупований Крим наразі неможливо. Цю інформацію підтвердили і російські окупанти.

  «Зважаючи на ці обмеження, на кордоні почали утворюватися черги громадян, які були змушені залишати легкові транспортні засоби і рухатися у бік Російської Федерації пішки», – повідомили в російській митниці в Криму.

  Тому керівництво кримської митниці узгодили з прикордонною службою ФСБ Росії рішення виділити транспорт для переміщення громадян до пунктів пропуску на „російську” сторону кордону.

  Нагадаємо, що через постійні відключення електроенергії на Кримському півострові російські окупанти вирішили висунути претензії до українського уряду.

  Преса України

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150