Росія скасує пільговий міграційний режим для українців

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Росія не планує вводити візовий режим з Україною. Про це повідомив глава Федеральної міграційної служби (ФМС) РФ Костянтин Ромодановський в інтерв’ю «Російській газеті», яке вийде в понеділок, 29 грудня.

  Для громадян України, як розповів глава ФМС, поряд з жителями Казахстану і Білорусії, що входять до Митного союзу, а також Киргизії буде як і раніше діяти безвізовий режим. «Жителі Таджикистану, Узбекистану та інших держав в’їжджатимуть за закордонними паспортами. Є відстрочка такого рішення для Киргизії, яка веде переговори про вступ до ЄАЕС. І по Україні питання поки підвішене », – цитує Ромодановського ТАСС .

  Як зазначив глава ФМС, в 2015 році для українців в Росії будуть діяти ті ж правила, що і для громадян інших країн з безвізовим режимом – вони зможуть в’їжджати в РФ за внутрішніми паспортами, проте їм доведеться в загальному порядку отримувати патенти для роботи.

  У той же час Ромодановський підкреслив, що ФМС має намір відійти від «ліберального» підходу до громадян України. «Напевно, в 2015 році ми повернемося на свої рейки і будемо розглядати громадян України в загальному плані. За винятком тих, хто виїхав з території України вимушено і з об’єктивних причин повернутися не може », – пояснив він.

  Глава ФМС також уточнив, що в даний час в Росії знаходиться близько 850 тисяч біженців з України. Більше 40 тисяч громадян вже стали учасниками держпрограми переселення співвітчизників.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150