«Азов»: 2014 рік під Rammstein (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Полк спеціально призначення Національної Гвардії України «Азов» опублікував підсумковий ролик із кадрами найважливіших подій 2014 року для бійців військового формування. Відповідне відео поширила прес-служба полку, повідомляє «Преса України».

  На кадрах здебільшого можна побачити перебіг бойових дій за участю бійців полку: на відкритому просторі, у місті, у будівлях.

  Також є моменти із Майдану, кадри прощань із військовослужбовцями, повернення бійців із фронту на ротацію, а також краєвиди Києва.

  Відео супроводжує пісня Sonne німецького гурту Rammstein.

  Як відомо, участь у бойових діях на Донбасі батальйон «Азов» розпочав на початку травня 2014 року, провівши кілька невеликих боїв з диверсійними групами у околицях Маріуполя. На думку командира батальйону «Донбас» Семена Семенченка, батальйон «Азов» на 22 травня 2014 року був найбільш боєздатним підрозділом МВС України.

  Нагадаємо, нещодавно у зв’язку із терактами у Маріуполі та активізацією бойових дій на південному напрямку полк спецпризначення «Азов» узяв на себе відповідальність за недоторканність головних об’єктів життєзабезпечення міста.

   

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150