Казаки «ЛНР» обіцяють розстрілювати на місці «веселунів» на Новий рік (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Терористи так званої «Луганської народної республіки», російські казаки, обіцяють негайний розстріл мешканцям Красного Луча, які будуть веселитися на Новий рік. На переконання бойовиків, нині не час для святкувань, а смертну кару у «ЛНР» ніхто не відміняв. Про це заявив ватажок так званого «Всевеликого війська донського» Косогоров. Преса України

  «Всі чекають, напевно, новорічних вітань, але буде не привітання, а новорічне попередження. Війну ніхто не відміняв, і перемир’я – ні. Всі хочуть по-старому новорічні свята. Нас так виховали, але є і друга сторона – великий піст, є люди, які постять і вірують», – сказав терорист.

  Спійманих у новорічну ніч казаки будуть мобілізовувати. За словами Косогора, свято ніхто не відміняє, однак відзначати його потрібно у родинному колі.

  «Ви тільки хочете веселитися і танцювати, тому що свято прийшло – такого не буде. У нас старики пухнуть з голоду. Попереджаю: будемо судити за законами військового часу. Всі веселуни, які будуть спіймані новорічної ночі за злочин, підуть під розстріл. Ті, які хочуть більше веселитися, хто буде заважати військовій прокуратурі та інше – будуть взяті на фронт. Ви гляньте, що діється! А ви знову хочете веселитися, знову з цими ялинками… Ви їх саджали?», – обурився бойовик.

  Нагадаємо, конфлікт між лідером російських казаків Павлом Дрьомовим і так званим «главою Луганської народної республіки» Ігорем Плотницьким розгорнувся з новою силою. Дрьомов звинувачує ватажка «ЛНР» у розкраданні вугілля, гумконвоїв РФ, приватної власності, а також вимагає його відставки.

 • 180x150