Розв’язкою подій на сході України і не пахне – Тимчук

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Російський президент Володимир Путін не збирається мирно вирішувати конфлікт на Донбасі, а так звані мирні переговори – це лише ілюзія для спроби послаблення антиросійських санкцій.

  Таку думку висловив народний депутат України, військовий експерт Дмитро Тимчук, повідомляє «Преса України».

  «Погано й те, що розв’язкою подій на Донбасі і не пахне – Путін не відступиться. Всі «мирні переговори» – це ілюзія. Зобразивши якусь стабілізацію ситуації на Донбасі (виключно для спроби послабити санкції Заходу проти Росії), Кремль переносить своє криваве шоу в інші регіони України», – заявив він.

  Експерт вважає, що найближчим часом всю територію України очікує хвиля терактів.

  «Найближчим часом загроза терористичних і диверсійних дій шавок Москви буде зростати у всіх куточках нашої країни. І швидкого закінчення цієї підлої війни РФ проти нас чекати, на жаль, не доводиться», – вважає він.

  Тимчук зазначив, що перемога нашої країни залежить від кожного українця.

  «Це той час, коли лінія фронту проходить вже не по Донбасу. Коли фронт – вся країна. І кожен українець – солдат цього фронту. А значить, як не голосно звучить, перемога залежить від кожного з нас»,- додав нардеп.

  Як відомо, 9 грудня о 9:00 на всіх позиціях українських військових в зоні антитерористичної операції на сході України введено в дію режим припинення вогню.

  Нагадаємо, за минулу добу бойовики одинадцять разів відкривали вогонь по позиціях українських силовиків. Обстріли здійснювались зі стрілецької зброї, гранатометів та мінометів.

 • 180x150