У новорічному зверненні партизани Донбасу пообіцяли по-особливому привітати «російських мавп»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Партизани Донбасу вітають бойовиків із Новим роком і обіцяють, що у 2015 році подарунки мавпам будуть ще цікавішими та «гостросюжетними». А святкування Різдва пройде у найцікавіший для сепаратистів «спосіб». Принаймні такі обіцянки звучать у відео зверненні від представника «Фронту звільнення Донбасу». 

  «З моменту нашого останнього звернення пройшло більше 2-х місяців. З тих пір багато води витекло. Багато що зроблено, багато крові у сепаратистів випито. Враховуючи, що ми з мавпами вже сильно звикли один до одного, ми не змогли утриматися від привітань…», – йдеться у повідомленні групи «Фронт звільнення Донбасу та Луганщини».

  Представник місцевих партизан, як їх вже встигли охрестити українські ЗМІ, пропонує бойовикам повертатись додому та святкувати різдвяні свята у колі сім’ї та друзів. В іншому випадку гастролерів, які вже «засиділись на місці» чекатиме «розправа визволителів Донбасу».

  Все ж головним меседжем так званого «партизанського» новорічного привітання став заклик до «ополчення» приєднуватись до лав «фронту звільнення» аби якнайшвидше покінчити із війною на Донбасі.

  ПУ

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150