Береза: Ми йдемо до міністра за відповідями

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Народний депутат Борислав Береза минулого тижня анонсував майбутній візит міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина на засідання комітету ВР з протидії корупції, тільки сам чиновник вирішив відмовитися від такої можливості.

  Тому Береза не бачить іншого виходу, крім як візиту представників комітету до міністра, щоб той вже перед телекамерами відповідав на неприємні запитання.

  «Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори. Міністр енергетики та вугільної промисловості України Демчишин проігнорував комітет, на якому розбиралися факти корупції в його сфері. І комітет сьогодні о 16-00 прийде до міністра. З телекамерами. Міністр мабуть забув про свої обов’язки і цілком можливо, що він це зробив після того, як були оплачені ще два кораблі з південноафриканським вугіллям», – заявив Береза.

  Нардеп нагадав, що вже після перших поставок вугілля з ПАР стало зрозуміло, що воно не підходить українським ТЕС через свої характеристики, але це не зупинило подальші постачання і оплату за енергоносії з бюджету. Тому депутати хочуть розібратися, чому з напівпорожньої казни України витрачаються мільйони гривень на вугілля, яке просто виявилося непридатним.

  «Тим самим вугіллям яке не підходить для використання на українських ТЕС. Так що сьогодні хочемо отримати відповідь від міністра або ж будемо ставити питання про його невідповідність займаній посаді. Демчишин мабуть забув про те, що це він на службі у народу, а не народ прислужників у міністра», – додав Береза.

  Нагадаємо, що після втечі Віктора Януковича з країни народ вимагав почати реальну боротьбу з корупцію заради порятунку України, тільки новий режим по-своєму зрозумів це прохання і все частіше фігурує в скандалах з недоцільним витрачанням бюджетних коштів.

  Преса України

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150