Журналісти LifeNews провокували «5 канал» під стінами ГПУ (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 16 січня, у Києві під стінами Генпрокуратури журналісти російського пропагандистського телеканалу LifeNews не давали вийти в прямий ефір журналісту "5 каналу". Заспокоїли провокаторів активісти, оскільки доблесна міліція на заклик не відреагувала.

  Про це повідомив журналіст "5 каналу" Азад Сафаров, передає «Преса України».

  У столиці України стався конфлікт між російськими та українськими журналістами. Зокрема, знімальна група російського пропагандистського телеканалу LifeNews перешкоджали роботі кореспондентам "5 каналу" під час прямого включення під стінами Генпрокуратури, де проходила акція з вимогою відставки генпрокурора Віталія Яреми.

  Причиною конфлікту слугувало інтерв’ю, яке "журналістки" взяли в учасниці мітингу. Вони не представились і не мали жодних розпізнавальних знаків, які б свідчили про їх приналежність до російського пропагандистського ЗМІ.

  За словами Азада Сафарова, він дочекався, коли інтерв’ю закінчиться і сказав активістці Майдану, що у неї брали інтерв’ю російські пропагандисти.

  «Вона догнала їх і витребувала стерти інтерв’ю. "Дівчата" розлютились і прибігли нам прямий ефір псувати, кричати і лізти в камеру. Ми разів 5 попросили міліціонерів втрутитись. Реакції – нуль. І тут підійшли перехожі гуртом на захист "5-го каналу", – розповідає журналіст .

  Проте росіянки продовжували провокувати людей і кричати про напад "Правого сектору", до якого причислили й Азада Сафарова.

  «Далі я почув, як падає їх камера. Провокатори коротше», – підсумував «спектакль» журналіст "5 каналу".

  Зазначимо, мітинг піл стінами ГПУ проводили Автомайдан та Самооборона, а представників "Правого сектору" там жодного не було.

  Пізніше з’ясувалося, що у російських журналістів акредитації для роботи в Україні не було, тому усі їхні дії були незаконними.

  Столична міліція підтвердила інформацію про подію та подали її так:

  "З-під стін силового відомства представники одного з українських телеканалів ("5 канал") вели пряму трансляцію про масові заходи. У цей час іноземні журналісти (LifeNews) почали голосно висловлюватися щодо роботи кореспондента, який був у кадрі. Представники вітчизняного телеканалу разом із активістами попросили колег, у яких, до речі, акредитація для роботи в Україні закінчилася у минулому році, не заважати. Але останні не відреагували. У результаті емоційного спілкування між активістами та іноземними ЗМІ відеокамера останніх опинилася на землі".

  Окрім того у ГУ МВС повідомили, що російські журналісти знаходяться у Печерському райуправлінні київської міліції, де пишуть офіційну заяву з приводу навмисного пошкодження майна телеканалу.

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150