Облдержадміністрація пропонує виділити кошти із стабілізаційної дотації для своєчасної виплати зарплат

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів від Прикарпаття відбулася нарада, провести яку запропонувала Всеукраїнська асоціація сільських і селищних рад.

  На порядок денний заходу було винесено питання стосовно фінансування органів місцевого самоврядування області у 2015 році, справляння податку на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб, стану виконання Указу Президента України про проведення часткової мобілізації.

  Більше половини від загальної кількості органів місцевого самоврядування в області цього року не забезпечили видатки на виплату заробітної плати, враховуючи власні надходження, поінформувала учасників наради директор департаменту фінансів Галина Карп.

  «Обласна державна адміністрація за результатами першого кварталу підготує пропозиції щодо виділення області коштів із стабілізаційної дотації, яка є в державному бюджеті, для того, щоб забезпечити своєчасність виплати зарплат», − зазначила фінансист.

  Окрім того, за словами Галини Карп, облдержадміністрація рекомендувала у найкоротший термін місцевим радам підготувати проекти рішень щодо актуального питання виплат і подати їх на розгляд у районні ради.

   

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150