Верховна Рада проголосувала за створення інтернаціонального батальйону Litpolukrbrig

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні Верховна Рада ратифікувала Угоду між урядами України, Литви і Польщі щодо створення спільної військової частини Litpolukrbrig. Відтепер три країни матимуть спільну військову бригаду. За це віддали свої голоси 290 депутатів, повідомляє «Преса України».

  Незабаром буде сформовано інтернаціональний військовий батальйон. Завдяки спільному армійському підрозділу, куди увійдуть представники армій двох країн НАТО дозволить українським солдатам і офіцерам навчитися військовим стандартам Альянсу. Ця Угода знайшла підтримку серед 290 народних депутатів.

  Батальйони бригади будуть дислоковані на територіях країн, а при виконанні бойових завдань вони будуть об’єднуватися в складі з’єднання. Відомо, що багатонаціональна бригада створювалася для участі в миротворчих операціях ООН, ЄС і НАТО. Командування цього підрозділу розташовуватиметься у місті Люблін, що на території Польщі.

  Нагадаємо, що у вересні минулого року в столиці Польщі прем’єр-міністри України, Литви та Польщі підписали Угоду про створення спільного батальйону.

   

  (Visited 30 times, 1 visits today)
 • 180x150