Заступником міністра юстиції України призначений соратник Саакашвілі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Заступником міністра юстиції України став колишній уповноважений президента Грузії, колишній заступник міністра МВС Гія Гецадзе. Відповідне розпорядження опубліковане в середу, 4 лютого, на сайті уряду України.

  У середині січня про підготовлюване призначення Гецадзе повідомив міністр юстиції Павло Петренко. За словами глави Мін’юсту, Гецадзе і члени його команди подали документи на отримання українського громадянства. Передбачається, що новий заступник міністра займатиметься боротьбою з корупцією, реформуванням державної виконавчої та реєстраційної служб.

  Про призначення Гецадзе також повідомляв президент Грузії Михайло Саакашвілі. «Мій друг Гія Гецадзе призначений першим заступником міністра юстиції України. Він переходить на цю посаду з поста декана юридичного факультету університету Іллі в Тбілісі, а раніше він обіймав високопоставлені пости в уряді Грузії », – написав він у Facebook.

  Гія Гецадзе в 2003-2004 роках був заступником міністра юстиції Грузії, секретарем вищої ради юстиції та губернатором регіону Імереті. У 2004-2005 роках обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії. З 2005 року керував юридичною фірмою «Гецадзе і Патеішвілі».

  З грудня 2014 року в уряді України працюють іноземні фахівці, які отримали українське громадянство. Це співзасновник компанії Horizon Capital Наталія Яресько, партнер інвестиційної компанії East Capital Айваріс Абрамовічюс і колишній міністр охорони здоров’я Грузії Олександр Квіташвілі. Вони очолили міністерства фінансів, економічного розвитку та охорони здоров’я відповідно. Крім того, заступником глави МВС України призначена колишня громадянка Грузії Катерина Згуладзе.

  (Visited 3 times, 1 visits today)
 • 180x150