Тягнибок: Національна революція ще попереду

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні Тягнибока переобрали головою Свободи.

  Лідер ВО Свобода Олег Тягнибок зазначив, що Революція гідності так і не стала національною. Про це він сказав під час з’їзду партії, передає УНН.

  "На жаль, Революція гідності так і не стала національною. Це була просто боротьба проти режиму. Національна революція ще попереду", – зазначив Тягнибок.

  Разом з тим, він зазначив, що "свободівці" "багато зробили для того, щоб Євромайдан перетворився на революцію гідності".

  "Після революції ми не могли відмовитися від участі у владі, бо це б означало її добровільну повну здачу екс-попутникам Януковича", – зазначив лідер партії Свобода і додав, що "часткове перебування Свободи у владі було потрібно для наступного – повного пришестя націоналістів у владу".

  Однак він додав, що Свобода виявилася неготовою до боротьби з системою грабежу держави, адже отримала опір і очорнення з боку "партнерів".

  В той же час, на ХХХ з’їзді Свободи Олег Тягнибок був переобраний головою партії.

  Нагадаємо, за результатами парламентських виборів у жовтні 2014 року, Свобода не пройшла до Верховної Ради. У парламенті політсилу представляють тільки кілька депутатів, які пройшли по мажоритарці.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150