У середу Єфремову висунуть ще одне звинувачення у скоєнні злочину

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Екс-голові фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександру Єфремову в середу можуть висунути звинувачення у вчиненні ще одного злочину.

  Про це повідомляє джерело в Генеральній прокуратурі, пише "Преса України".

  Нагадаємо, що 17 лютого, за Олександра Єфремова була внесена застава в 3,6 мільйона гривень, після чого він був відпущений на свободу.

  "Було внесено заставу і Єфремова відпустили з-під варти. Він поїхав додому", – заявило джерело.

  Крім того співрозмовник додав, що "ймовірно, вже завтра вранці йому буде висунуто нову підозру у вчиненні кримінального злочину. При цьому джерело не уточнило, чи буде це підозра пов’язано з "сепаратизмом".

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що соратники-регіонали зібрали необхідну суму, щоб заплатити заставу за колишнього лідера фракції "Партії регіонів" Олександра Єфремова. Силовики випустять його з-під варти під заставу в розмірі 3,7 млн грн.

  Про це повідомив народний депутат Ігор Мосійчук.

  "Олександра Єфремова звільняють з під варти. Соратники-регіонали внесли за нього заставу в розмірі 3,7 млн грн. Як можна призначати таку малу заставу в розмірі 3,7 млн грн особам, які розкрадали сотнями мільярдів державні кошти?

  А тепер, екзамен для українських силовиків: якщо Олександр Єфремов покине межі України, хто з них готовий зняти погони? Генеральний прокурор? Голова СБУ?", – повідомив він.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150