Віктор Янукович заявив, що погано спить через ситуацію в Україні

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Президент-втікач Віктор Янукович знову зв’явися в ефірі російських телеканалів. На цей раз Віктор Федорович розповів телеканалу «Росія-1» про те, як йому «болить за Україну» та поскаржився на поганий сон, пише Преса України.

  «Я провів дуже багато безсонних ночей. Мені боляче за все те, що коїлося раніше і що відбувається зараз на території України. Не хочу багато говорити… Але якщо Господь Бог збереже мені життя, якщо Господь Бог дасть мені можливість зробити те, що потрібно сьогодні людям, щоб захистити їх права, захистити їх від свавілля та беззаконня, яке є в країні, я зроблю все, що буде в моїх силах», -розповів Віктор Янукович журналістам телеканалу «Росія-1».

  На думку колишнього глави української держави, єдине, що забезпечить на Донбасі мир – переговори офіційного Києва з так званими «ополченцями Донбасу».

  «Потрібно щоб київська влада припинила ображати мешканців Донбасу, щоб зняла з людей ці образливі ярлики «терористів». Уряд та влада України повинна гарантувати, самоврядування на Донбасі буде достатнім для того щоб ці люди захистили свої права», – впевнений Янукович.

  За словами Віктора Федоровича, в процесі переговорів обов’язково повинна брати участь Російська Федерація та Євросоюз. І тільки після переговорів з’явиться шанс, що Донбас не відокремиться від України.

  Також за словами Віктора Януковича, війна на Донбас принесла людям багато страждань та нещасть. За словами екс-президента, війна на Донбасі посварила Схід та Захід України. Янукович вважає, що такі «республіки», як «ДНР» і «ЛНР» потрібні Україні.

  «У людей, чиї сім’ї постраждали внаслідок протистояння, накопичилося багато образ, недовіри і ненависті. У цій війні полягло багато людей, ще багатьох принизили. Щоб довіра відновилася один до одного потрібен час. Тому і потрібен цей перехідний період. І треба крок за кроком йти по шляху завоювання довіри. А для цього, насамперед, потрібно припинити війну», – каже Віктор Янукович.

  Також президент-втікач розповів журналістам російського телеканалу, що повернеться в країну, як тільки в нього з’явиться така можливість.

  «Я давно думав повернутися в Україну і очолити там протестний рух проти нинішньої влади. Але я знав, якщо повернуся – вороги мене знищать. Мої друзі переконали мене, щоб я поки не повертався в Україну. Події на Донбасі розвивалися так швидко, що тепер я жалкую, що я не зміг цього зробити і не повернувся. Хоча, як тільки матиму можливість поїхати до України, я повернуся і зроблю все, щоб полегшити життя мешканцям своєї держави», – каже Віктор Янукович.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150