Для чого Amnesty International інформаційно воює проти України?

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На сайті української секції Amnesty International розміщено чимало інформації про події в Україні.

  З початку військової агресії Росії проти України в період з 18.07.2014 року по 09.02.2015 року 18 прес-релізів секції стосуються саме військових подій. Цікаво те, що у 15 прес-релізах містяться бездоказові та упереджені заклики до українських сил припинити військові злочини, здебільшого – обстріли житлових кварталів у Донецьку, від яких страждає цивільне населення. В той самий час свідомо та постійно ігноруються усі зібрані і неодноразово надані в тому числі світовій громадськості докази того, що військові злочини, інкриміновані терористами українській стороні, були скоєні саме терористами, в тому числі російськими, з провокаційною метою.

  Так, СБУ неодноразово оприлюднювала записи перехоплень телефонних розмов терористів про обстріли ними «в дві сторони», «три в один бік, два в другий, і потім навпаки – два туди, розвертаються і три в протилежний».

  Крім того, після обстрілу тролейбусної зупинки у Донецьку самі терористи повідомляли про затримання ними у Донецьку «мандрівного міномету» з розрахунком із трьох громадян Російської Федерації.

  АІ Україна не присвятила жодного повідомлення зумисним обстрілам російсько-терористичними силами мирного Маріуполя, де загинуло 27 цивільних та тилового Краматорська, де загинуло 19 цивільних, як і зумисним провокаційним обстрілам терористами інших менших міст і сіл Донбасу, поблизу яких взагалі не було українських військ. Натомість приділяють значну увагу вбивствам мирних мешканців, які Україна вважає терористичними актами, скоєними терористами з метою покласти відповідальність на українські сили, та використати ці злочини у інформаційній війні.

  Зауважимо, Amnesty International керується чутками, при чому свідомо ігнорує доведені факти. Так в одному з повідомлень йдеться про 31-річного мешканця Лисичанська Олександра Мінченка, який зник 21 липня після того, як його було нібито затримано батальйоном «Айдар». В той же момент жодна особа з числа громадських активістів, журналістів, яких за рік бойових дій захопили, утримували, катували, стратили терористи «ДНР» та «ЛНР», не удостоїлася від АІ Україна персональної згадки.

  Тенденція вишукування болючих питань для України та інколи взагалі бехглуздих звинувачень виглядає дивно на фоні ігнорування кривавих злочинів терористів ЛНР, ДНР та Росії.

  Заклики АІ Україна можна порівняти з відомим генієм маніпулювання словами Дмітрія Кісельова. Таким чином секція стає інструментом інформаційної війни проти України.

  Зауважимо, що мова йде тільки проти офіційні прес-релізи, які мяко кажучи викликають запитання. Для чого організація, яка діє в Україні, свідомо грає на руку Кремля не відомо. Сподіваємося на фоні останніх подій, їхня діяльність впаде як в око правоохороних структур України, так і в око їхніх міжнародних партнерів.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150