Путіну плювати на Крим, йому потрібна вся Україна – Луценко

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Глава фракції "БПП" у Верховній Раді Юрій Луценко впевнений, що Росія найближчим часом видозмінить свою агресію проти України.

  Про це він заявив під час свого виступу на засіданні парламентського комітету асоціації Україна-ЄС, передає "Преса України".

  Зокрема, під час виступу він зазначив, що у російського керівництва була мета розвалити Україну на частини, для цього вона розпочала військові дії на сході України.

  «Зараз план Путіна – розчленувати Україну військовим ударом – зупинено. Він зупинений завдяки неймовірній самовідданості наших людей. Але окрім цього «плану А», у нього є «план б», який буде запущений вже в березні-квітні. Суть цього плану – організувати повстання в Харкові, Одесі, в Києві. Він спирається на тих, хто втомився від економічних проблем», – сказав політик.

  «А після цього прийде час «плану» Путіна – вже в травні, коли остаточно буде тепло, він знову спробує військовими ударами розчленувати Україну», – впевнений депутат.

  «Не кажіть мені про кримський коридорі (сухопутного дорозі з РФ у Криму). Йому не потрібен кримський коридор, йому потрібна вся Україна», – вважає він.

  Крім того, він звернувся до своїх європейських колег з проханням допомогти Україні отримати необхідне озброєння щоб протистояти російській агресії. «Ми дуже вдячні вам за намети, матраци, медикаменти. Але цим захистити Україну неможливо. Нам потрібна оборонна зброя. Насамперед – проти російської танкової армади», – заявив він.

  «Ми також потребуємо допомоги в реформах і ми потребуємо контролю з боку ЄС (за українською владою), я чесно в цьому зізнаюся», – сказав Луценко.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150