10 цитат Бориса Нємцова про Україну

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журнал Forbes згадав 10 найяскравіших цитат Бориса Нємцова, що стосуються України. Пропонуємо читачам Стику ознайомитись із ними:

  • Про якість українських політиків.

  В Україні немає свого Гайдара. І це трагедія. Ніхто не хоче брати на себе важку відповідальність за долю країни. Ніхто не хоче бути камікадзе. І Порошенко, і Яценюк думають про свої рейтинги, а не про те, як витягнути країну з економічної кризи. Вони обидва мають визначитися: що для них важливіше – власна політична кар’єра чи доля України. Поки не знайдеться український Гайдар, країна буде балансувати між життям і смертю. На радість Путіну.

  • Про дивіденди, отримані Володимиром Путіним в результаті анексії Криму.

  Єдине, що [Володимир Путін] хотів і отримав, так це високий рейтинг, заснований на імперській істериці і цинічній брехні агітпропу. Але це ненадовго. Скоро народ зрозуміє, що ціни зросли, а доходи – ні. Звалювати все на Обаму довго не вийде.

  • Про Надію Савченко.

  У Надії Савченко вже немає сил стояти, і вона може померти … .Я також розумію, що її смерть призведе до персональних санкцій проти Путіна, оскільки про звільнення Савченко його просили всі – від Меркель до Порошенка.

  • Про Революцію Гідності.

  Кривавого Майдану можна уникнути – для цього треба всього лише провести чесні вибори, припинити брехати по ТБ і скасувати цензуру. Тоді люди будуть вирішувати свої проблеми на виборчих дільницях, а не на площах.

  • Про ознаки затяжної війни.

  Як я і припускав, Путін висловився проти миротворчих сил ООН на сході України, тим самим підтвердивши своє бажання воювати далі … Поставки зброї Україні неминучі, посилення санкцій теж. Війна буде продовжена. Жах це все, звичайно.

  • Про Мінські домовленості.

  Мінськ-2 помер, не встигнувши народитися.
  Мінські угоди Захарченко виконувати не збирається. Вогонь в районі Дебальцево він припиняти не бажає, оголосив всю територію Донецької області зоною ДНР. Кордон під контроль українських прикордонників віддавати не буде і територію ДНР вважає політично незалежною від України. Чим швидше Україна зрозуміє, що ДНР – це її сектор Газа, тим буде краще.

  • Про неприємну правду про Україну.

  Україна – це найбільш корумпована країна Європи, вона навіть гірше по корупції, ніж Росія, на превеликий жаль.
  Приватна власність не захищена, фондовий ринок відсутній, девальвація гривні більше 50%. Тому, я вважаю, що після того, як закінчиться війна, потрібно зайнятися економічними реформами.

  • Про рецепти порятунку для української економіки.

  По-перше, потрібно різко скоротити державний апарат. По-друге, треба знизити податки. Доведеться затягувати паски, але треба це зробити. По-третє, потрібно буде підтримувати приватну ініціативу. Я маю на увазі і акціонування, і приватизацію, і підтримку малого і середнього бізнесу. Це абсолютно очевидно треба робити, інакше без робочих місць буде країна.

  • Про програші в інформвійні.

  Те, що Україна програла інформаційну війну – це факт. Але те, що ви не повинні з цього приводу сильно переживати – це теж факт. Ви ж не нацистська держава.

  • Про оновлення влади.

  У Тимошенко проблема. Вона харизматична, яскрава, можна навіть сказати, легендарна, з гарним смаком. Всі чудово. Але в неї бекграунд. А мені здається, в українців є якийсь запит на оновлення. Порошенко все-таки виглядає новіше.

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150