ЛНР обіцяє показове відведення озброєння для ОБСЄ

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Після того, як місія ОБСЄ не могла потрапити в район Дебальцеве, коли бойовики захоплювали місто під час режиму «тиші», терористи пообіцяли влаштувати для спостерігачів показове відведення військової техніки 28 лютого, щоб не було сумнівів у їх прагненні дотримуватися мінських угод.

  Терористи з «луганської народної республіки» планують у суботу показово відвести дві колони озброєнь від лінії розмежування, давши можливість спостерігачам ОБСЄ зафіксувати особисто миролюбний настрій бойовиків, пише Преса України.

  Інформацію про плани терористів озвучив їх повноважний представник на переговорах контактної групи Владислав Дейнего.

  «Сьогодні теж, як і в попередні дні, ОБСЄ буде супроводжувати рух колон важкого озброєння, які відводяться з місць дислокації, від лінії розмежування до лінії відводу», – заявив терорист Дейнего.

  Варто зазначити, що питання відведення важкого озброєння став каменем спотикання для виконання останніх мінських угод. Самі бойовики не поспішали відводити техніку з 15 лютого, продовжуючи масований наступ на Дебальцеве. І тільки після відступу українських військ «балакучі голови» Кремля стали вимагати від сторін виконання домовленостей про відвід техніки від лінії розмежування.

  (Visited 5 times, 1 visits today)
 • 180x150