Порошенко: Нємцов готувався оприлюднити «переконливі» докази участі російської армії у війні на Донбасі

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Російський опозиційний політик Борис Нємцов, якого вбили напередодні у Москві, мав надати докази участі ЗС РФ у війні на сході України, однак «хтось дуже боявся цього».

  Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає «Преса України».

  «Декілька тижнів тому я мав з ним розмову, як будувати стосунки між Україною і Росією. Таким чином, як ми хотіли б їх бачити. Борис задекларував, що має оприлюднити переконливі докази участі російських Збройних сил в Україні. Хтось дуже цього боявся. Борис не боявся, кати боялися. Вони його вбили», – зазначив глава держави.

  Він додав, що Нємцов був «великим другом України і великим патріотом Росії, людиною, яка як міст пов’язувала наші держави, вибудовувала ті стосунки між Україною і Росією, які хотіли б бачити українці».

  Порошенко наголосив, що заради свободи і демократії російський політик був готовий віддати своє життя.

  «Першого березня він мав виходити на марш на чолі багатотисячного мітингу, щоб продемонструвати, що є інша Росія, яка любить Україну, поважає права людини, для якої свобода – не пустий звук», – сказав Президент.

  Нагадаємо, вчора, 27 лютого, близько 23:40 на мості поблизу Кремля невідомі з автомобіля здійснили смертельні постріли у Нємцова. Політик від отриманих куль помер на місці пригоди.

  Слідчий комітет Російської Федерації перевіряє причетність радикальних осіб, які воюють на сході України, до вбивства Бориса Нємцова у Москві, а також розглядають побутові версії злочину.

  Президент РФ Володимир Путін поспівчував родичам російського опозиціонера Бориса Нємцова. Він закликав ФСБ та МВС об’єднатися, щоб швидше знайти убивць. Путін зазначив, що це «жорстоке вбивство має всі ознаки замовного і носить виключно провокаційний характер».

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150