Як живуть прикарпатські нардепи у столиці? (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народні депутати Юрій Соловей та Юрій Тимошенко показали, як живуть у столичному готелі. У березні минає 100 днів роботи Верховної Ради 8-го скликання.

  Юрій Соловей у парламенті представляє інтереси Снятинського, Косівського і Верховинського районів. Нардеп розповідає, що при першій нагоді їде на округ, та все ж більшість часу проводить у Києві. Зізнається, номер у чотиризірковому готелі у центрі столиці не здатен замінити дім. Тож здебільшого він тут тільки ночує. Вранці йде займатися державними справами, а повертається вже, коли стемніє, пізно ввечері. По дорозі до парламенту обранець щодня проходить повз Алею героїв Небесної сотні. Депутат розповідає, як йому працюється.

  Сусід по готелю нардепа Солов’я його колега з Коломийщини Юрій Тимошенко. Обранець показує, як обжився у столиці. Свій двокімнатний номер Тимошенко називає безкоштовним готелем для друзів-коломиян. Демонструє навіть бронежилет і каску, які залишили на зберігання побратими. Сам же депутат не зраджує військовій формі.

  За вікнами готелю Київ неймовірні пейзажі столиці, Дніпро і Верховна Рада. А на столі у нардепів чай, вода і вівсянка. У готельному ресторані практично не харчуються — мовляв — дорого. Зізнаються, значно доступніші ціни у буфетах парламенту.

  ГалТВ

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150