Савченко виступила зі сміливим зверненням до Путіна

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко порадила президенту РФ Володимиру Путіну зайнятися пожежами в Росії замість втручання у справи України. Про це вона заявила перед оголошенням вироку в Басманному суді Москви, коментуючи вчорашнє спілкування Путіна з росіянами.

  "У Росії вже місяць горять ліси – загинуло багато природи, гинуть люди. Президент (РФ) просто кинув людям якісь мізерні гроші – що таке 10 тисяч рублів, коли у людини згорів будинок. Він навіть не сказав слів співчуття", – зазначила Савченко.

  На її думку, коли йому ставили актуальні питання, що стосуються ситуації в РФ, про те, що немає ліків, то Путін реагував наче "що ви мені тичите на те, що в мене сміття в домі".

  "Зате коли йому запропонували поговорити як погано у сусіда – тут він вальяжно розкинувся і почав розвивати тему – як гноблять мову і росіян в Україні", – сказала вона.

  Савченко зазначила, що на даний момент не отримала жодного листа підтримки українською мовою, тому що їх не дозволяють і їй самій заборонено розмовляти українською.

  "Якщо я щось пишу про російську владу – це відразу не проходить цензуру, якщо мені люди пишуть правду про російську владу – це теж не проходить цензуру", – зазначила Савченко.Як відомо, лісові пожежі в Сибірі охопили вже понад 100 тисяч гектарів.

  Нагадаємо, Савченко була викрадена бойовиками на Донбасі влітку 2014 року, а потім її перевезли в Росію, де звинуватили у причетності до загибелі російських журналістів. За даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх смерті.

  26 жовтня 2014 на позачергових парламентських виборах Савченко була обрана народним депутатом за списком партії "Батьківщина". Верховна Рада делегувала її в ПАРЄ.
  15 грудня Савченко оголосила голодування.

  Наприкінці січня цього року російські слідчі повідомили Савченко про відкриття проти неї нової кримінальної справи – про незаконний перетин кордону.

  25 лютого Московський міський суд визнав законним рішення Басманного суду Москви про продовження арешту Савченко до 13 травня.

  Сьогодні

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150