Маріупольці націоналізували 1 травня (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 1 травня, у Маріуполі пройшов патріотичний марш «Націоналістичний Першотравень». Активісти пройшлися вулицями міста з прапорами України, УПА та «Правого сектора», співаючи українських народних пісень та вигукуючи патріотичні гасла.

  Про це повідомляє mariupol.tv, новину передає «Преса України».

  Маріупольці вирішили відродити українську традицію та забути 1-травневі традиції СРСР. Громадські активісти організували та провели патріотичний марш під назвою «Націоналістичний Першотравень».

  «Раніше 1 травня проходило в дусі СРСР і комуністів. Сьогодні ми вирішили відродити українську традицію. За підтримки патріотичних організацій міста, на марш вийшла «права молодь» із українськими прапорами. Ми хочемо заявити про свої права і про те, що у нас далеко не депресивний регіон. Ми віримо в те, що зможемо перемогти як зовнішнього, так і внутрішнього ворога», – зазначив керівник організації «Правий сектор Маріуполь» Андрій Жданов.

  Активісти пройшлися колоною з прапорами України, УПА та «Правого сектора» від Театрального скверу до площі «полеглого Леніна», скандуючи «Слава Україні! Героям Слава! Слава Нації! Смерть ворогам!», а також виконали українські народні пісні.

  За словами жителів Маріуполя, націоналізм дуже важливий для України.

  «Мені незрозуміло, чому в Росії націоналізм – це добре, а в Україні – погано. Нацизм і націоналізм – різні речі. Націоналізм – запорука виживання країни», – наголосив активіст В’ячеслав Горбань.

  За громадським порядком стежили працівники міліції разом із військовими, які не допустили провокацій. Патріотичний марш пройшов без пригод.

  Нагадаємо, у Запоріжжі комуністи мітингували проти діючої влади. Близько 300 прихильників КПУ тримали у руках червоні прапори та вигукували комуністичні лозунги. Під час мітингу звучали радянські пісні. Також прибічники компартії тримали в руках плакати із надписами: «Ні! Комунальному геноциду!», «Ні! Підвищенню тарифів», «Час змін прийшов» тощо.

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150