У сатиричного журналу Charlie Hebdo з’явиться українська версія

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Прес-секретар французького сатиричного тижневика Charlie Hebdo Франсуа Англанд (Francois Anglande) повідомив, що у видання з’явиться українська версія. Про це він розповів на своїй сторінці в Facebook .

  Англанд повідомив, що статті в новий журнал писатимуть українські співробітники, а центральний офіс у Парижі стане здійснювати лише загальний контроль за випуском тижневика.

  Додатково Англанд опублікував обкладинку першого номера. У коментарі він написав, що не знає політиків, зображених на ній в сороміцьких позах. Імовірно, в карикатурному вигляді там представлені колишній губернатор Дніпропетровської області, бізнесмен Ігор Коломойський, народний депутат і журналіст Мустафа Найєм і президент України Петро Порошенко, які займаються сексом, сидячи на нафтопроводі.

  7 січня троє озброєних людей напали на офіс Charlie Hebdo в Парижі. В результаті теракту було вбито 12 чоловік. Приводом для нападу стали публікації в журналі карикатур на пророка Мухаммеда. 9 січня терорист Амеді Кулібалі взяв у заручники понад 20 осіб в одному з супермаркетів французької столиці і вбив чотирьох з них. Таким чином він намагався домогтися припинення операції по затриманню підозрюваних в атаці на Charlie Hebdo. В результаті штурму магазину Кулібалі було ліквідовано.

  Перший після теракту випуск журналу під назвою «номер виживжих» надійшов у продаж 14 січня. Передбачалося, що його тираж складе мільйон примірників, однак номер користувався таким попитом, що в підсумку було віддруковано близько 8 мільйонів копій. У ньому також містилася карикатура на пророка, і його випуск викликав масові заворушення в мусульманських країнах Африки та Близького Сходу.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150