Порошенко продає Roshen за 3 млрд доларів – Bloomberg

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Кондитерську корпорацію «Roshen» Петро Порошенко оцінив у 3 млрд доларів. В свою чергу, голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін зазначив, що переговори про продаж активу тривають, однак в такий час продати компанію вкрай важко.

  Новину із посиланням на видання Bloomberg передає «Преса України».

  Як розповів гендиректор кондитерської корпорації «Roshen» В’ячеслав Москалевський, Петро Порошенко оцінив свою компанію у 3 млрд доларів.

  «Абсолютно неможливо продати компанію за стільки в такий час. Ніхто не може продати тут нічого», – вважає Москалевський.

  В свою чергу, Bloomberg називає «Roshen» найціннішим активом українського президента.

  Крім цього, голова Адміністрації Президента України Борис Ложкін підтвердив, що переговори про продаж активу тривають. Однак, як зауважив Ложкін, попит на компанію не просто поганий, а дуже поганий.

  Як зазначає Bloomberg, інвестиційний банкір, знайомий з ситуацією, заявив, що єдиною компанією, яка зацікавилася покупкою «Roshen», була «Nestle SA».

  «Nestle була готова заплатити не більше 1 млрд доларів», – повідомив банкір.

  Відповідно, дізнавшись за ціну у 3 млрд доларів, у «Nestle» від коментарів відмовилися.

  Нагадаємо, компанія Roshen, яка входить до складу кондитерського концерну Петра Порошенка заявила, що не може продати активи Липецької фабрики в Росії через накладений арешт на майно.

   

  (Visited 31 times, 1 visits today)
 • 180x150